Tank Opslag Verbeke – Antwerpen

Duurzaam, veilig en innovatief

Wilt u meer weten?

Wilt u meer weten over Tank Opslag Verbeke of heeft u een vraag over duurzaamheid, veiligheid of over onze innovaties? Vul dan snel het onderstaande formulier in en wij zullen onmiddellijk reageren.

Uw naam (verplicht)

Uw e-mailadres (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Heeft u haast? Belt u dan direct:

Bent u geïnteresseerd? Of heeft u een vraag, opmerking of wilt u een vrijblijvende offerte aanvragen? Aarzel niet om te bellen of stuur een e-mail.

+32 (0)3 877 15 33
Dagelijks bereikbaar tussen 8:00 en 18:00 uur.

ONZE MENSEN:

Directeuren:
Marnix Verbeke Chairman

Ryan Verbeke CEO
Tel.: +32 (0)3 870 35 41
Mail: rverbeke@tankopslagverbeke.be

Raf Van Damme CFO
Tel.: +32 (0)3 870 36 15
Mail: rvandamme@tankopslagverbeke.be

Accounting
Anja Roegies
Tel.: +32 (0)3 870 54 22
Mail: Aroegies@tankopslagverbeke.be

Frank Kersten
Head Traffic

Danny Bluekens
Custom manager

Verkoop:
Mail: sales@tankopslagverbeke.be

John Baeyens Sales Manager
Tel.: +32 (0)3 870 35 47
Mail: jbaeyens@tankopslagverbeke.be

Katja Kerremans Directie-assistente
Tel: +32 (0)3 870 35 40 klantenservice/inkoop/facturering
Mail: kkerremans@tankopslagverbeke.be

Onderhoud:

Frank Peeters Technisch & Onderhoudsmanager
Tel.: +32 (0)3 870 35 43
Mail: fpeeters@tankopslagverbeke.be

Yves Verstraeten T&M manager assistent
Mail: Yverstraeten@tankopslagverbeke.be

Mail: techniek@tankopslagverbeke.be

Mark Roelands Onderhoud
Tel.: +32 (0)3 870 35 48
Mail: mroelands@tankopslagverbeke.be

Luc Colaes Onderhoud
Mail: lcolaes@tankopslagverbeke.be

Operations:

Mail: operations@tankopslagverbeke.be

John Baeyens Operations Manager
Tel: +32 (0)3 870 35 47
Mail: jbaeyens@tankopslagverbeke.be

Koen Van den Heuvel Head Operations
Tel: +32 (0)3 870 54 20
Mail: kvandenheuvel@tankopslagverbeke.be

Ishak Loutfi Supervisor Operations
Tel: +32 (0)3 870 36 17
Mail: Iloutfi@tankopslagverbeke.be

Mohcine Nouman Supervisor Operations
Tel: +32 (0)3 870 36 14
Mail: Mnouman@tankopslagverbeke.be

Youri Pille Supervisor Operations
Tel: +32 (0)3 870 36 14
Mail: ypille@tankopslagverbeke.be

Dominic Antheunis Supervisor Operations
Tel: +32 (0)3 870 36 17
Mail: dantheunis@tankopslagverbeke.be

Douane & forwarding

Mail: operations@tankopslagverbeke.be

Danny Bluekens Douane & Traffic Manager
Tel: +32 (0)3 870 35 42
Mail: dbluekens@tankopslagverbeke.be

Annik Van Muylder Douane & Traffic/ CFO Assistente
Tel: +32 (0)3 870 35 46 HR assistant
Mail: avanmuylder@tankopslagverbeke.be

An Sallaets Douane & Forwarding
Tel: +32 (0)3 870 54 25
Mail: asallaets@tankopslagverbeke.be

Laura De Winter Douane & Forwarding
Tel: +32 (0)3 870 54 26
Mail: ldewinter@tankopslagverbeke.be

Afvalolie & Water behandeling (Marpol):
Milieu@tankopslagverbeke.be

Karl De Vos Sr. Afvalbehandeling operator
Tel: +32 (0)3 870 36 11 (labo)
Mail: kdevos@tanksopslagverbeke.be

Jeffrey Exsteyl Jr. Afvalbehandeling operator
Tel: +32 (0)3 870 36 11 (labo)

Lees meer over Tank Opslag Verbeke – Antwerpen